Niezbędnik akwarelisty...

5 najczęściej czytanych wpisów 2015 r....Koniec roku już tuż tuż... To doskonały czas na przemyślenie i podsumowania mijającego 2015 r. Do tej pory nigdy dogłębnie nie analizowałam tego, co udało mi się osiągalność, a czego nie, czy wszystkie postanowienia noworoczne wcieliłam w życie... W tym roku jest inaczej może dlatego, że był to dla mnie bardzo wyjątkowy okres. Okres, w którym dużo się o sobie nauczyłam, poznałam wiele ciekawych osób, sporo malowałam i działałam twórczo, podejmowałam wyzwania, na które wcześniej nie miałabym odwagi... Zapraszam na podsumowanie najczęściej czytanych postów w 2015 r. Zdominowały go wpisy poświęcone akwareli...
 Numer 1 


Zakładając bloga w 2014 r, długo nie wiedziałam, jaki ma on obrać kierunek, chciałam po prostu pokazywać moje prace malarskie, szydełkowe, ozdoby, które tworzyłam dla siebie i znajomych. Ale jedno pytanie, które zadała mi w komentarzu czytelniczka zmienił nieco moje podejście do bloga. Nairceur A. Napisała:

"Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie jak ludzie robią te wszystkie kleksy, rozmycia i w ogóle. Nie myślałaś nigdy o tym, żeby zrobić jakiś tutorial? Wiem, że na YT jest wiele filmików, na których inni pokazują jak malują, ale to nie to samo, kiedy dodaje się jakiś komentarz albo cenne rady, żeby daną rzecz zrobić jak najlepiej. Myślę, że to byłoby coś fajnego, ja z ogromną chęcią bym skorzystała!" 

Jej słowa dały mi do myślenie, nie sądziłam, że kogoś może zainteresować techniczny aspekt mojego malarstwa. Z wielkim biciem serca publikowałam pierwszy Tutorial "Jak malować akwarelą".  Dzisiaj cieszę się bardzo, że go napisałam bo jest jednym z najczęściej czytanych tekstów.


Numer 2
Idąc za ciosem napisałam kontynuację pierwszego tutoriala. Poświęcony jest gównie rozmyciom, plamom, chlapaniu itp. Ku mojej wielkiej radości cieszy się on podobnym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających to miejsce.   


Numer 3


Trzecie miejsce w śród najczęściej czytanych tekstów zajmuje kolejny tutorial, poświęcony Aguash Brush. Ten mały gadżet bardzo ułatwia mi malowanie. Mam nadzieję, że innym również.   


Numer 4
Mistrzowie akwareli to cykl wpisów, gdzie przybliżam sylwetki artystów, których podziwiam, którzy mnie inspirują od których próbuję się uczyć... Bardzo się cieszę, że Wam prezentowani  artyści również przypadli do gustu... Myślę, że w przyszłości powstanie więcej takich wpisów. Chcecie?Numer 5


Projekty DIY są moją odskocznią od malowani. Nie potrafię bezczynnie leniuchować. Najlepiej odpoczywam tworząc. Dlatego bardzo się cieszę, że wpisy poświęcone mojemu rękodziełu cieszą się Waszym uznaniem. A najczęściej odwiedzanym jest post poświęcony kreatywnemu wykorzystaniu starej firanki i farby w spreju:)

Jest mi bardzo miło że zaglądacie, komentujecie oraz wracacie na moją stronkę. Jest to dla mnie sygnał że idę w dobrym kierunku oraz  jest ogromną motywacją do dalszej pracy. Dziękuję :))) 

Na nadchodzący rok przyjmijcie proszę najserdeczniejsze życzenia. Życzę Wam, aby w 2016 wszystkie Wasze plany, postanowienia, marzenia się spełniły a droga do ich realizacji była samą przyjemnością. Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy sylwestrowej:)) 


Pozdrawiam 
Anka

2 komentarze:

  1. Samych szczęśliwych chwil w Nowym Roku i udanego Sylwestra! Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieustającej weny twórczej, energii, pogodnych i spokojnych dni by móc realizować swoje pasje. Kolejnych ciekawych tutoriali.............spełnienia marzeń.........wszystkiego tego życzę Ci w nowym roku:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Na skrzydłach anioła , Blogger